Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Eδώ θα βρίσκετε διάφορα ενδιαφέροντα και χρήσιμα links.

Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό Σταματης » Κυρ Σεπ 26, 2010 9:58 am

Εδω μπορουμε να δουμε πολλα και ενδιαφεροντα ντοκιμαντερ.
http://dokimanter.gr/
ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ.... ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !!!
ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
Άβαταρ μέλους
Σταματης
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Δευτ Απρ 19, 2010 6:06 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΑ (Νεα Χαλκηδονα)
Tyres: YOKOHAMA A/T-S
Suspension: +6 MAD - MONROE
cb: Ναι

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό ZΗΡΕΙΑ » Κυρ Σεπ 26, 2010 10:03 am

Εδώ ταιριάζει καλύτερα , φίλε Σταμάτη ! :wink:
ZΗΡΕΙΑ
 

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό Σταματης » Κυρ Σεπ 26, 2010 10:52 am

Που θα μου παει,καποια στιγμη θα πετυχω το σωστο θεμα....χαχαχαχαχαχα
Sorry!!
Άβαταρ μέλους
Σταματης
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Δευτ Απρ 19, 2010 6:06 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΑ (Νεα Χαλκηδονα)
Tyres: YOKOHAMA A/T-S
Suspension: +6 MAD - MONROE
cb: Ναι

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό fluflitsa » Κυρ Σεπ 26, 2010 1:34 pm

Σταμάτη πολύ ενδιαφέρον link
Άβαταρ μέλους
fluflitsa
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2572
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 13, 2010 9:59 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Tyres: Geolandar A/T-S
cb: Ναι

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό ΙΩΑΝΝΗΣ » Κυρ Σεπ 26, 2010 4:00 pm

Φίλε Σταμάτη πολύ καλό...
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΗΣ
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 2097
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 10:50 am
Τοποθεσία: πόρτο-ράφτη (μαρκόπουλο αττικήs)
Tyres: Latitude Cross ....
Suspension: Mια χαρά.... Εσύ;
cb: Ναι

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό chris7gtir » Κυρ Σεπ 26, 2010 5:20 pm

Μπραβο Σταματη
Άβαταρ μέλους
chris7gtir
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 25, 2010 9:18 am
Τοποθεσία: Ισθμος Κορινθου
Aka: καναλαρχης ή ψηλος
Tyres: 215-85-16
Suspension: 5"+2" lift
cb: Όχι

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Κυρ Σεπ 26, 2010 6:45 pm

Πολύ ενδιαφέρον!
Ευχαριστούμε!
Επισκέπτης
 

Re: Ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Δημοσίευσηαπό ------ » Δευτ Σεπ 27, 2010 1:37 pm

Καλο.
------
 


Επιστροφή στο Ενδιαφέροντα Links

kostasgal Τετ Οκτ 18, 2017 12:26 pm Καλημέρα. καμιά ιδέα για 28-29 του μήνα;
Αρης Μηλιαρας Τετ Οκτ 18, 2017 12:02 pm Καλημέρα!!!
stelios8ess Τετ Οκτ 18, 2017 10:13 am Καλημέρααα...
taxidriver06 Τετ Οκτ 18, 2017 9:45 am Καλημέρες!!!
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΗ Τετ Οκτ 18, 2017 7:57 am καλημέρα!!!!!!
lss_00 Τετ Οκτ 18, 2017 7:01 am Καλημέρα.....
antonis1627 Τετ Οκτ 18, 2017 5:33 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Οκτ 18, 2017 2:41 am Καλημερα σε όλους
panoshm Τρί Οκτ 17, 2017 11:38 pm Για περάστε οι ενδιαφερόμενοι :arrow: του χρόνου πάλι θα γίνει ομαδική ;-)
skier78 Τρί Οκτ 17, 2017 8:18 pm Εγώ πριν λίγο γύρισα από την διερευνητική και είμαι πλήρης.αν θέλετε να σας δώσω τη διαδρομή να την κάνετε την Κυριακή
vedim Τρί Οκτ 17, 2017 6:27 pm Καλησπέρα!!!
vedim Τρί Οκτ 17, 2017 6:27 pm θέλω αυτοκολλητάκι να στολίσω το όχημα!!!!
STRANTZALIS K. Τρί Οκτ 17, 2017 6:10 pm Καλησπέρα !
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΗ Τρί Οκτ 17, 2017 4:08 pm καλησπερα και απο εμενα μετα απο καιρο!!
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 2:09 pm ολα οκ??? φαγατε???
Tzivitzonis Τρί Οκτ 17, 2017 1:58 pm ela.... γυρισα!
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 11:48 am μην χαθεις στον δρομο.....
Tzivitzonis Τρί Οκτ 17, 2017 11:46 am αντε γεια τωρα γιατι παω στο κτιριο της Διοικησης............ 8) :shhh:
Tzivitzonis Τρί Οκτ 17, 2017 11:45 am ναι ξεκινα. με την οπισθεν ομως γιατι σημερα ειναι 17. Θες και 2 μερες ταξιδι... Να πως θα παει 15! ;-) :wank: εχω καειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 11:40 am να ξεκινησψ σε καμια ωρα??
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 11:40 am οντως θα πας??
Tzivitzonis Τρί Οκτ 17, 2017 11:39 am τράβα. θα ειμαι κι εγω! :p
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 11:39 am ΣΗΜΕΡΑ 15/10 κ ετοιμαζομουν να παω
DENNISLA Τρί Οκτ 17, 2017 11:38 am Κ γιατι ωρε ειναι καρφιτσωμενη η εκδρομη??
Tzivitzonis Τρί Οκτ 17, 2017 11:36 am ελα. 17 εχουμε. δεν εχει ημερολογια εκει στο Μασατσούτσες;
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες