ACS - True story ;-(

Εδώ λέμε ότι μας κατέβει και δεν έχει θέση αλλού

ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό nidi » Πέμ Ιαν 14, 2021 4:50 pm

True Story:

Σήμερα γυρνώντας από το super market, παώ να παρκάρω έξω από το σπίτι. Εκείνη τη στιγμή, ο γείτονας (που μόλις μου έχει "πιάσει" τη θέση :lol:), βγαίνει από το δικό του αυτοκίνητο και κατευθύνεται κι αυτός προς το σπίτι του. Εκείνη τη στιγμή περνούσε ένα μηχανάκι της ACS, το οποίο στρίβει για να μιλήσει στο γείτονα.

Να μην τα πολυλογώ, μιλάνε μπροστά μου περίπου 3-4 λεπτά, κάπως έντονα, όχι λογομαχία αλλά καταλαβαίνω ότι γνωρίζονται. Όταν λέω μπροστά μου, εννοώ κυριολεκτικά μπροστά μου αλλά επειδή με έχει πιάσει το ζεν μου και ένεκα που εδώ είναι χωριό και επειδή ήθελα να δω πότε θα νιώσουνε να κάνουνε άκρη, τους αφήνω στη μέση του δρόμου να "τσακώνονται" σε στυλ ελληνικό. Παρ΄όλο που έχω τα παράθυρα κλειστά τους ακούω.

Ο γείτονας λοιπόν είχε πάει στην ACS να παραλάβει δέμα (εδώ έτσι το έχουνε, ποτέ δεν παρέδιδαν στο σπίτι, πάντα κλήση ή sms να πας να παραλάβεις.. μόνο αν τσακωθείς στο φέρνουνε και προ ιού) αλλά μάλλον τον καθυστερήσανε ή τέλος πάντων το customer service δεν του άρεσε, κάτι είπε και γιαυτό μόλις το courier boy είδε τον γείτονα να βγαίνει από το αυτοκίνητο πήγε για το δεύτερο ημίχρονο.

Τι δεν άρεσε στον υπάλληλο της ACS;;; Τόλμησε να πει ο γείτονας ότι "Στα ΕΛΤΑ είναι καλύτεροι"!!!!!!!!! Και ο courier boy προσβλήθηκε!!! Και όχι μονό αυτό.. Η απάντησή του ήτανε επί λέξη:

- Και να σου πω κάτι.. Πάρε το αφεντικό μου και κάνε του παράπονα.. Ξέρεις τι θα μου πει;; Τίποτα!!!! Με μπόλικη μαγκιά, σε στυλ χαλαρό ελληνικό πάντα..

Δεν ήξερα με τι να συγχυστώ πιο πολύ;;;

1. Που ενώ το customer service της ACS πανελλαδικά είναι αν όχι το χειρότερο, από τα χειρότερα, ο courier boy παρεξηγήθηκε που του την είπανε;;
2. Ότι σε ιδιωτική εταιρεία δεν υπάρχει αξιολόγηση, μέτρηση της ικανοποίησης του πελάτη, δεν υπάρχει κανείς υπεύθυνος να αναλάβει κάποια ευθύνη κλπ κλπ κλπ
3. Ότι το Νο2, ο υπάλληλος το γνωρίζει και το διατυμπανίζει στον εκάστοτε πελάτη;
4. Ότι γίναμε Ικαρία;;

Άντε καλή χρονιά να έχουμε με υγεία :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Το παρόν είναι φρεσκότατο και το αφιερώνω εξαιρετικά στον κύριο Δρανδάκη, τον entrepreneur της Beat.

Screenshot 2021-01-14 at 14.46.16.png
Screenshot 2021-01-14 at 14.46.16.png (443.46 KiB) 2104 προβολές
| | | |
Άβαταρ μέλους
nidi
World Travellers
World Travellers
 
Δημοσιεύσεις: 2771
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 08, 2011 7:36 pm
Τοποθεσία: Εύβοια
Λάστιχα: Goodyear EfficientGrip P2
Διάσταση ελαστικών: 195/70 R15
Suspension: Factory
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: the pin project
Name: Nikos

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Πέμ Ιαν 14, 2021 6:29 pm

:lol: :lol: :lol:
Παραλειπομενα καραντινας.
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11415
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό nidi » Πέμ Ιαν 14, 2021 7:02 pm

Καλά εσύ αυτό κατάλαβες μωρέ?? Είπαμε ζεν αλλά εσύ θα με στείλεις.. Εδώ σου λέει το παλικαράκι στα παπάκια μου τι λέτε εσείς ο προϊστάμενος κτλ κτλ..

Το ότι αργούνε τα πάντα να παραδοθούνε νομίζω ο κόσμος το καταλαβαίνει, δεν είναι χαζός. Το ότι σε κοροϊδευουνε μέσα στη μούρη σε φάση "ήρθαμε και δε σας βρήκαμε κλπ κλπ κλπ νομίζω αυτά δε χωνεύονται με τίποτα!!!
| | | |
Άβαταρ μέλους
nidi
World Travellers
World Travellers
 
Δημοσιεύσεις: 2771
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 08, 2011 7:36 pm
Τοποθεσία: Εύβοια
Λάστιχα: Goodyear EfficientGrip P2
Διάσταση ελαστικών: 195/70 R15
Suspension: Factory
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: the pin project
Name: Nikos

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Πέμ Ιαν 14, 2021 9:23 pm

Παραγγελνω πριν μερες απο γνωστη αλυσιδα ενα τηλεκοντρολ γιατι το σπασαμε,,,,μιλαω τηλεφωνικα και της λεω,,, ξερω τι γινεται αυτον τον καιρο πες μου θα ερθει ποτε η οχι;;
Μου λεει επιθετικα 3-5 εργασιμες :whistle:
Της λεω μπραβο σας γιαυτο ρωτησα λογο της καταστασης .
Περνανε οι 5 μερες (καλα ημουν σιγουρος)παιρνω τηλ το σηκωνει αλλο τζιμανι του λεω για την παραγγελεια γιατι το μαιλ που μου ειχαν στειλει υποτιθεται θα εβλεπα που ειναι αλλα @@@@ δεν εδειχνε τιποτα.

Μου λεει δωστε μου τον αριθμο να δω που ειναι και διαθεσιμοτητα(αρχιζω και βραζω).
Οποτε ολο χαρα μου ανακοινωνει οτι ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ και οτι ερχεται :clap:
Ευγε του λεω αλλα αν δεις το εχω παραγγειλει περασαν οι 5 μερες και μου ειπατε οτι και να γινει θα εχει ερθει ,,,μου λεει δεν ξερω τι να σας πω μαλλον λογο της καταστασης :tsoukalas:
Τελικα το βρηκα απο αλλου πηγα εκει ειπα δωστε το μου μου ειπαν οκ κατσε να ελενξουμε τον δρομο και το αγορασα παρανομα (εκει μας καταντησαν)
Οσο αφορα την παραγγελεια εχουν περασει 15 μερες και ακομα περιμενω :lol: :lol: :lol: :lol:
-
-
Αγοραζω μια πρεσσα σιδερωματος εντος καραντινας παλι απο γνωστη αλυσιδα ,,,εκει δεν ρωτησα ποτε θα ερθει ηταν στις αρχες,
μετα απο ενα μηνα παιρνω τηλ λεω τι θα γινει αααααααα,,,,, μου λεει αναμονη κολλησαμε και δεν ξερουμε ουτε καν που βρισκεται :lol: :lol: :lol:
Τα ασιδερωτα βουνο :lol: :lol: :lol:
Ενα βραδυ σαββατου στις 9.00 με παιρνει τηλ ενας τυπος μου λεει ειμαι απο κατω κατεβαινω ,,,κανεις :clap:
Τον παιρνω πισω του λεω που εισαι,,,, μου λεει εδω :lol: :lol: :lol:
Του λεω δεν εισαι εδω δεν σε βλεπω,,,μου λεει κατρουλιθρας 1 δεν εισαι :lol: :lol:
Του λεω ναι ,,εσυ δεν εισαι εδω.....
Αααααα μου λεει ειμαι σε αλλη περιοχη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλα του λεω ελα σε περιμενω (κολλητα οι περιοχες ζωγραφου Καισαριανη)
Οχι μου λεει δεν ερχομαι ασε αλλη μερα το παω πισω :tsoukalas:
Του λεω εισαι τρελος ερχομαι εγω,,,και πηγα εγω και αντικρυσα ενα οτι νανναι αμαξι χωρις ρουχα μεταφορικης ο τυπος ενα χημαδιο.
Του λεω γραφει καισαριανη και οχι ζωγραφου,,,δεν το ειδα μου λεει.
Εχω και αλλα να σου πω σου ειπα τα πιο τρανταχτα!
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11415
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό GATOZ » Πέμ Ιαν 14, 2021 10:24 pm

νικ και αρ και ες.
εγω χρησιμοποιω πολυ τους κουραιουραίους, καπου 50 αποστολες την ημερα. και αναλογες παραλαβες.
εχω καταληξει οτι το βασικο ειναι ο αντιπροσωπος της περιοχης. τι εχει στησει και πως.
και ποτες, μα ποτες, ελτα κουριερ. στελνεις τιμολογιο στα χανια και με παιρνει τηλεφωνο πελατης απο λονδινο που δεν διαβαζε ουτε τον φακελο που ηταν γραμμενος στα ελληνικα αλλα γνωρισε το σημα. και γενικα στην συνεργασια τους ειναι γτμ. οχι γτπ, γτμ. οι μικρες κουριερ δεν εχουν δικτυο και οι αλλες παλιες μεγαλες ειναι πλεον μικρες. και εχει απομεινει μονο η έι σι ες που την εχει δει μονοπωλιο και εχει ριξει κατακορυφα το σερβις και εχει ανεβασει τις τιμες. ασε που τις αντικαταβολες σου τις δινουν αφου τις κρατησουν να αυγατισουν πρωτα... καταντια να μην υπαρχει εναλλακτικη, καταντια.
στα σκρουτζομαγαζα που απο πισω ειναι ο φουκαρας που προσπαθει να ανταγωνιστει τα μονοπωλια και ψαχνει και το σεντ εχουν πολυ ελτα κουριερ γιατι ειναι φθηνοτερη. αλλα εδω την ειχα απο το 15-18 σε καλες προ μαμουνιου εποχες και μας ξεφτυλλισαν - ειχα κολλημα μικρος με τα γραμματοσημα και ειπα να τους προτιμησω - τωρα δεν τσουλαει τπτ. και εχουν κανει τον φεσσα-acs, του σεβ το προεδρο ρε, αρχικουβαλητη.
τωρα βεβαια η εικονα που εχεις βαλει ειναι απο ελτα, νομιζω δεν εχουν εδω και χρονια σχεση με την ελτα κουριερ, μπορει να καμω και λαθος.
ακριβως διπλα απο ενα τετοιο κανονικο ελτατζιδικο εχει το φιλαρακι μου που ερχεται μαζι στας βιταροεκδρομας βιοτεχνια. οποτε βλεπουμε τι αραλικι παιζει και τι ξυσιμο και αφηνουν το ταλαιπωρημενο το γεροντακι να ξυλιαζει ή να καιγεται ή να εχει την αγωνια του και αντι να ειναι γκισε η χοντρη, τσιγαρακι και κουβεντουλα χωμενη στα μερη που δεν φαινονται. αν και μου εχει κανει εντυπωση οτι καποια νεα παιδια που εχουν εκει και σκιζονται και βλεπεις κατι φακλανες απο πισω απο τα δικα τους γκισε να τους στραβωνουν τη μουρη.
γκρικ σερβισις

δικα μου τωρα στη κριση,
παραγγειλα ενα κουνητο δωρο στη γατα να το εχω στη γιορτη της, 3 βδομαδες πριν, το πηρα 2 μετα. ελτα κουρ.
παραγγειλα μια θηκη για το κινητο της οταν ηρθε, ηταν με ει σι ες, εβαλα 2 μερες μετα τη πιτσιρικα που εχω επανω γραμματεια και ειναι κορμαρα και κοσμημα και πηρε τον διανομεα που ερχεται σε εμας, σκιστηκε το παλληκαρι και το εφερε σε 10 λεπτα... αλλα ειπαμε, κοσμημα. αλλιως ακομη...
παραγγειλα αρχες δεκ και ενα δικο μου φορτιστη, ελτα, ακομη δανεικο της κορακλας εχω.
μιλφΑμαν
Άβαταρ μέλους
GATOZ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2735
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2015 7:38 pm
Τοποθεσία: Πετρούπολη
Λάστιχα: Malatesta Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: 4wheelers +14
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: gatoz
Name: Θεοντόρε δη Γκρέιπ (τ νοτ)

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό neohyb » Πέμ Ιαν 14, 2021 10:48 pm

Κύριε γατε, ισχύουν όπως τα γράφεις , εξαρτάται από τον τοπικό αντιπρόσωπο εάν πέσεις σε κανέναν παλιό που το έχει χρόνια και βαριέται την ζωή του την πάτησες υπάρχουν συγκεκριμένες περιοχές πόλεις που άμα στείλεις με την μια η την άλλη έμπλεξες. Την μια πόλη την πέτυχες.το θέμα είναι ότι οι μικρές κούριερ τα πήγαν περίφημα στην Αθήνα όταν οι μεγάλες έπαθαν την σφαγή του Δράμαλη πριν ένα μήνα.η ΕΛΤΑ Αττική ξεκόλλησε η acs μπλοκάρει τα νησιά δράμα έπρεπε να βάλουν όριο στις παραλαβές.σχετικα με τις τιμές είναι τα ίδια η ΕΛΤΑ επιτελεί έργο σε δυσπρόσιτες περιοχές όταν οι άλλοι ζητάνε τα διπλάσια.
Γενικά όλοι μας να προσπαθούμε να δικαιολογουμε λίγο τους διανομείς πέρασαν δύσκολα.
Καλή λευτεριά!!
Άβαταρ μέλους
neohyb
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 14, 2020 7:40 pm
Λάστιχα: Bridgestone turanza t005
Διάσταση ελαστικών: 215/60/16
Suspension: εργοστασιακή
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Χρηστος

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό ΣΡΕΚ » Παρ Ιαν 15, 2021 7:56 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μονο για γελια ειναι
ΣΡΕΚ
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 2030
Εγγραφή: Τετ Δεκ 05, 2018 8:41 pm
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Λάστιχα: fedima
Διάσταση ελαστικών: 215/80/15
Suspension: mad
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: ΣΡΕΚ
Name: σπυρος

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό Nikola Tenv » Παρ Ιαν 15, 2021 6:18 pm

Παρέλαβα δέμα απο ACS σε πέντε ημέρες :mrgreen: :D στη πόρτα μου
Θα Σέβεστε :mrgreen:
N.Vitara 1.6 D.Allgrip MP coil springs+2cm, Falken A/T3 , 4mm alum. engine skid plate.

51°13'N 07°38'E
Άβαταρ μέλους
Nikola Tenv
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3454
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2015 3:38 pm
Λάστιχα: Falken wildpeak A/T3wa
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: εργ +3,5 εκ ΜΡ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: the yachtsman
Name: Νικος

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό Tony Louk » Παρ Ιαν 15, 2021 6:29 pm

Και γω το ίδιο (5 μέρες) με ΤΝΤ σήμερα! (καμπυλωτή λεντόμπαρα παρακαλώ, άφιξη από Κίνα)! :dance:
Τελευταία επεξεργασία από Tony Louk και Παρ Ιαν 15, 2021 7:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
NV 1.6 Diesel AllGrip GLX TCSS (Automatic)
Συν/χος Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ
Άβαταρ μέλους
Tony Louk
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9343
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 6:18 pm
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπού
Λάστιχα: Lat.cross/Malatesta Kobra
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17-215/65/16
Suspension: +4/5 cm (αποστ+λαστ)
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Name: Αντώνης

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό PGP » Παρ Ιαν 15, 2021 7:19 pm

DHL από Δουβλίνο σε 18 ώρες!!!
Είχα ένα άψογο NV 1.4 S auto
Άβαταρ μέλους
PGP
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 08, 2016 4:38 pm
Λάστιχα: -
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: -
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Captain
Name: Παναγιωτης

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό BOSS » Παρ Ιαν 15, 2021 8:24 pm

Tony Louk έγραψε:Και γω το ίδιο (5 μέρες) με ΤΝΤ σήμερα! (καμπυλωτή λεντόμπαρα παρακαλώ, άφιξη από Κίνα)! :dance:

Οπς καλοριζικη Αντωνη :handgestures-thumbupleft: ...ποσα watt,τι αμπερ "τραβαει",τι παχος καλωδιου εχει η λεντομπαρα ;-) και τι καλωδιωση θα βαλεις,κτλ θα ανοιξεις νεο θεμα εννοειται να μας τα πεις ε; :whistle:
Λοιπον στο θεμα μας...νομιζω ολοι λιγο πολυ εχουμε κακες εμπειριες απο τις μεταφορικες ανεκαθεν αλλα ειδικοτερα την περιοδο των γιορτων,ανυπαρκτη υπηρεσια.Παραγγειλαμε δωρα υποψιασμενοι της καταστασης 1 μηνα πριν την αλλαγη του χρονου και ηρθαν τα Φωτα. :mrgreen:.(ευτυχως που τα παιδια μεγαλωσαν και καταλαβαινουν).
Βεβαια οχι πως τις "καλες μερες" ειναι κουριερ...μεταφορες χελωνας της λεω και αν σε βρουν σε βρηκαν και στο τηλεφωνο παντα ρωτουν(θα περασετε απο εδω γιατι δεν εχουμε δρομολογιο για την περιοχη σας,κτλ ;)
Και να μην επεκταθω στα ελληνικα τελωνεια γιατι εκει ειναι τα χειροτερα...
Πυρ,γυνη και θαλασσα...

Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9223
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Λάστιχα: Crosswind M/T LingLong
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: +6
cb: Όχι
Εργάτης: Ναι
Aka: εκδρομοφαγος
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό panoshm » Παρ Ιαν 15, 2021 11:07 pm

Εγώ πάντως και με ACS & Speedex δεν είχα ποτέ πρόβλημα αυτό το διάστημα, ακόμα και Σάββατο παρέδιδαν μέσα στις μέρες που μου έλεγαν εξ αρχής.
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30476
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό Στράτος » Σάβ Ιαν 16, 2021 12:07 am

Ούτε εγώ είχα πρόβλημα με ACS, Speedex και 1-2 άλλες μικρότερες.
Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι που δεν μου έχει γνωρίσει ο γατούλης το κόσμημα που έχει στην γραμματεία... :whistle: :mrgreen: :mrgreen:
Βλέπε, άκου, σώπα...
Once you go mud, you never go back

Άβαταρ μέλους
Στράτος
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4598
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2016 12:35 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Λάστιχα: Maxxis Bighorn MT 764
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: Βουνίσια...
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Βουνοφαγοκατασκηνωτής/Τάι-ραπερ
Name: Στράτος

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό Tony Louk » Σάβ Ιαν 16, 2021 12:37 am

Στράτο μου αυτός δεν είναι γατούλης....

Είναι μονοφαγούλης! :D
NV 1.6 Diesel AllGrip GLX TCSS (Automatic)
Συν/χος Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ
Άβαταρ μέλους
Tony Louk
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9343
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 6:18 pm
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπού
Λάστιχα: Lat.cross/Malatesta Kobra
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17-215/65/16
Suspension: +4/5 cm (αποστ+λαστ)
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Name: Αντώνης

Re: ACS - True story ;-(

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Σάβ Ιαν 16, 2021 12:57 am

Αρα απο Δουβλινο και απο Κινα ερχονται γρηγοροτερα :lol: :lol: :lol:
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11415
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Διοματάρης Σάβ Απρ 27, 2024 8:29 am Καλημέρα σας κύριοι
antonis1627 Σάβ Απρ 27, 2024 6:56 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Παρ Απρ 26, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Απρ 25, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 25, 2024 6:02 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Απρ 24, 2024 10:03 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 9:55 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 6:20 am Καλημέρα σας.
SIAL Τρί Απρ 23, 2024 5:28 pm Καλησπέρες! Όμορφες εικόνες για όλο τον λαό ..... viewtopic.php?f=181&t=37434&p=941302#p941302
arahova Τρί Απρ 23, 2024 10:58 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 23, 2024 6:21 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Απρ 22, 2024 10:12 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2024 5:55 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 11:43 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
arahova Κυρ Απρ 21, 2024 11:26 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 7:22 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Απρ 20, 2024 10:22 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Σταύρος 4x4 Σάβ Απρ 20, 2024 10:08 am Καλημέρα και καλό ΣΚ :!:
antonis1627 Σάβ Απρ 20, 2024 6:29 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 19, 2024 9:50 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 19, 2024 5:46 am Καλημέρα σας
john maxx Πέμ Απρ 18, 2024 10:24 pm Καλησπέρα από Μάλτα
arahova Πέμ Απρ 18, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
ΣΤΑΥΡΟΣ Πέμ Απρ 18, 2024 8:16 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Πέμ Απρ 18, 2024 5:57 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες