Πως μάθατε για εμάς?

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Πως μάθατε για εμάς?

1.Ψάχνοντας στο google για το Vitara μου πέτυχα κάτι περίεργους να χορεύουν ως τα ξημερώματα.....
230
66%
2.Ενώ είχα πάρει τα βουνά για κυνήγι με το Vitara μου περίμενα στην άκρη καμιά ώρα για να περάσουν καμιά 30αριά δικοί σας που είχαν βγει βόλτα.....
9
3%
3. Ήμουν απο την αρχή του club εδώ!!! Μιάς και έζησα το ξεκίνημά του στο off-road.gr...
29
8%
4.Χάζευα στο fb με μια κοπελίτσα όταν ο μπαντζανάκης του πρώτου ξαδέρφου της θείας μου επισημάνθηκε σε μια φωτό του club......
4
1%
5.Άκουγα τραγουδάκια στο youtube και ξαφνικά δίπλα μου εμφανίστηκαν τα σαράντα ζαντολάστιχα.......
4
1%
6. Κατέβαζα παιχνίδια στο κινητό μου από το Android Market και βρήκα ένα ωραίο παιχνιδάκι που λέγεται VITARAclub.gr
2
1%
7. Μου το είπε ένας βοσκός από την Εύβοια που σας είχε δει σε μια εκδρομή και φώναζε "Λεβιέ!!! Ξέρεις τι βάζεις!!!''
4
1%
8. Ειδα μια λασπωμενη μαζα στο δρομο να εχει ενα αυτοκολλητο vitaraclub.gr
47
13%
9. Πήγα να φάω σε μια ταβέρνα στο βουνό και ο ταβερνιάρης αγριεμένος μου είπε: "Nα πάς αλλού!! Πέρασε πριν λίγο απο εδώ το Vitaraclub και τα φάγανε όλα!!"
22
6%
 
Σύνολο ψήφων : 351

Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό f_tasos » Τετ Νοέμ 23, 2011 2:42 pm

Μιας και η παρέα αυτή ολοένα και μεγαλώνει θα θέλαμε να μάθουμε και να συζητήσουμε για το πως ο κάθε ένας από εμάς ανακάλυψε το VITARAclub.gr :wink:
Πέρα από την πλάκα μας ας κάνουμε και τα σχόλια μας για το πως μπήκαμε σε αυτήν την μεγάλη παρέα! :wink:
Δεν έχουμε ανάγκη από τίποτ άλλο, παρά μονάχα από καθαρή καρδιά.
Άβαταρ μέλους
f_tasos
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 8464
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 9:27 pm
Λάστιχα: A/T GO12-BF M/T KM2
Suspension: MAD
cb: Ναι
Aka: Τhe corruptor..ή The Goura kid
Name: Τάσος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό f_tasos » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:00 pm

Εγώ ας πούμε όταν είχα πάρει το βιταράκι μου και καθόμουνα και το χάζευα εδώ μόνος μου....λέω και δεν ρίχνω μια ματιά να δω τι υπάρχει για αυτό?
Ανοίγω λοιπόν τον γούγλη που λέτε και βρίσκω αυτό το περίφημο λοιπόν VITARAclub.gr..... Ρίχνω μια ματιά στις φωτό και βλέπω κάτι προβατίνες και κοψίδια.... κάτι βόλτες υπέροχες και τα σχετικά και να σου και τα πάντα γύρω από το βιταράκι μου! :wink:
Λέω εδώ είμαστε!!! ;) Θα γίνω μέλος για να μάθω τα πάντα γύρω από το αμάξι μου...... και από τότε που λέτε ούτε προβατίνα μου έχει ξεφύγει ούτε καφές και ούτε βόλτα! :wink:
Αλλά έμαθα και σχεδόν τα πάντα για την φροντίδα του αυτοκινήτου μου!!! :wink:
Δεν έχουμε ανάγκη από τίποτ άλλο, παρά μονάχα από καθαρή καρδιά.
Άβαταρ μέλους
f_tasos
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 8464
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 9:27 pm
Λάστιχα: A/T GO12-BF M/T KM2
Suspension: MAD
cb: Ναι
Aka: Τhe corruptor..ή The Goura kid
Name: Τάσος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό parisg » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:12 pm

Εγώ ας πούμε όταν είχα πάρει το βιταράκι μου και καθόμουνα και το χάζευα εδώ μόνος μου....λέω και δεν ρίχνω μια ματιά να δω τι υπάρχει για αυτό?
Ανοίγω λοιπόν τον γούγλη που λέτε και βρίσκω αυτό το περίφημο λοιπόν VITARAclub.gr..... Ρίχνω μια ματιά στις φωτό και βλέπω κάτι προβατίνες και κοψίδια.
Και σκεφτομαι μηπως μπηκα στα βλαχικα? τελος παντων και τιποτα να μη βρω για το αμαξι μου ΝΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η κατρακύλα είναι γλυκιά μα επιστροφή δέν έχει. Τάδε έφη PARISG
Άβαταρ μέλους
parisg
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 10:25 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
Λάστιχα: Bf goodrich AT/km 2
Suspension: MAD Ελατηρια
cb: Ναι
Aka: Ο.....3G..!!!
Name: parisg

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό κυριακος αθανασιου » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:12 pm

δεν μπορω να αποκαλυψω τον πληροφοριοδοτη μου....λυπαμε!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Άβαταρ μέλους
κυριακος αθανασιου
S.A.S Member
S.A.S Member
 
Δημοσιεύσεις: 5369
Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 3:53 pm
Τοποθεσία: πευκι,στα βουνα της βορειας ευβοιας
Λάστιχα: simex 35/11.5/16
Suspension: μαμα...αχαχαχαχαχαχα
cb: Όχι
Aka: ψηλεας
Name: κυριακος αθανασιου

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό f_tasos » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:13 pm

parisg έγραψε:Εγώ ας πούμε όταν είχα πάρει το βιταράκι μου και καθόμουνα και το χάζευα εδώ μόνος μου....λέω και δεν ρίχνω μια ματιά να δω τι υπάρχει για αυτό?
Ανοίγω λοιπόν τον γούγλη που λέτε και βρίσκω αυτό το περίφημο λοιπόν VITARAclub.gr..... Ρίχνω μια ματιά στις φωτό και βλέπω κάτι προβατίνες και κοψίδια.
Και σκεφτομαι μηπως μπηκα στα βλαχικα? τελος παντων και τιποτα να μη βρω για το αμαξι μου ΝΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:



:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Δεν έχουμε ανάγκη από τίποτ άλλο, παρά μονάχα από καθαρή καρδιά.
Άβαταρ μέλους
f_tasos
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 8464
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 9:27 pm
Λάστιχα: A/T GO12-BF M/T KM2
Suspension: MAD
cb: Ναι
Aka: Τhe corruptor..ή The Goura kid
Name: Τάσος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:17 pm

parisg έγραψε:Εγώ ας πούμε όταν είχα πάρει το βιταράκι μου και καθόμουνα και το χάζευα εδώ μόνος μου....λέω και δεν ρίχνω μια ματιά να δω τι υπάρχει για αυτό?
Ανοίγω λοιπόν τον γούγλη που λέτε και βρίσκω αυτό το περίφημο λοιπόν VITARAclub.gr..... Ρίχνω μια ματιά στις φωτό και βλέπω κάτι προβατίνες και κοψίδια.
Και σκεφτομαι μηπως μπηκα στα βλαχικα? τελος παντων και τιποτα να μη βρω για το αμαξι μου ΝΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό KON.GV » Τετ Νοέμ 23, 2011 3:33 pm

Είμαι από την αρχή στο vitaraclub και δε μου το συστησε κανένας όταν το συζητούσαμε το οφφ ροαντ τοτες :wink: .....οπότε μήπως θα έπρεπε να έχει ακόμη μία επιλογη??? :think: :mrgreen: :mrgreen:
"Forgotten things remembered...
The tigers eat their young
The body stayed but inside the head...
The mind was on the run ..."
Άβαταρ μέλους
KON.GV
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6899
Εγγραφή: Πέμ Απρ 24, 2008 2:24 pm
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Λάστιχα: 235/85/16 caiman
Suspension: coil over 12"
cb: Ναι
Aka: Κοντζιβας η Μαντεμοκαμμένος
Name: Κωνσταντίνος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τετ Νοέμ 23, 2011 4:21 pm

Έμπαινα από το 2007 στο offroad.gr και έβλεπα στοιχεία για το GV μου. Κάποια στιγμή στην αρχή του χειμώνα του 2008 σταμάτησα να μπαίνω λόγω πολλών υποχρεώσεων. Όταν πλέον μετακόμισα και ηρέμησα τα Χριστούγεννα του 2008 μπήκα πάλι για να βρω τίποτα. Είδα ότι στην ενότητα των Suzuki επικρατούσε άκρα του τάφου σιωπή... Δε μπορεί, είπα, που πήγαν όλοι αυτοί που μίλαγαν?

Γοογλε τελεία κομ λοιπόν και να' σου το vitaraclub.gr :!: :dance:
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30472
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό Atlas » Τετ Νοέμ 23, 2011 4:29 pm

Ψάχνοντας για την αντικατάσταση του αυτοκινήτου έπεσα στην γέννηση του vitaraclub.gr.
Εκδρομές, καφέδες, προβατίνες μου έχουν ξεφύγει.
Αλλά ανέκδοτο, κανένα.
SV1GFS
Άβαταρ μέλους
Atlas
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4483
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 04, 2008 10:12 am
Τοποθεσία: Πειραιάς- Σπέτσες
Λάστιχα: Yokohama G015 A/T-S
Διάσταση ελαστικών: 225/65 R17
Suspension: Ελατήρια MAD
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ο ανεκδοτάκιας
Name: Μάρκος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Τετ Νοέμ 23, 2011 4:32 pm

Εγω που λετε πηρα το αμαξι αρχες Ιανουαριου του 2008,μετα απο καναδυο μηνες αρχισα να μπαινω σε διαφορα offroad site να δω που θα μου κολλαγε πιο καλα να μπω,ειχα κατι στα υποψιν αλλα δεν ειχα ψηθει.Γυρω στα τελη Απριλιου πατωντας vitaraclub να δω τι παιζει στο εξωτερικο βλεπω οτι εχει φτιαχτει εδω στην Ελλαδα πριν απο 4-5 μερες,ελα μου ντε ομως που ηταν αργα και αποφασιζω να γραφτω την επομενη μερα.
Την επομενη μερα λοιπον μετα απο κατι κατεβασματα με κατι ταινιες και αφου ειμαι ετοιμος για την εγγραφη μυριζω καπνιλα και τσααααφφφφ παει το λαπτοπ(τροφοδοτικο κολλητο με τη μητρικη :doh: :doh: ),αντε γεια λεω.Μπλεκω με κατι δουλειες στο σπιτι και τελικα αγοραζω νεο υπολογιστη Σεπτεμβρη οπου και τελικα γραφομαι στο μοναδικο και εξαιρετικο vitaraclub.gr :!: απο οπου εχω αντλησει απιστευτες γνωσεις,εχω γελασει,εχω μοιραστει πονους και χαρες και εχω γνωρισει φοβερους ανθρωπους με εξαιρετικους χαρακτηρες που μοιραζομαστε τις ιδιες αγαπες..αμαξια και φυση!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό vitaroulas » Τετ Νοέμ 23, 2011 4:34 pm

Παρακολουθούσα τις συζητήσεις στο οφροαδ και όταν ήρθε η ώρα και πήρα το βιταράκι βρήκα στο γουγλη το vitaraclub.gr και μπήκα :)
vitaroulas
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4102
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 4:37 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Λάστιχα: Univergoma Hamada
Suspension: Mad,Kyb,αποστάτες
cb: Ναι
Aka: damino
Name: Δαμιανός

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό vavis 1.3 veroia » Τετ Νοέμ 23, 2011 5:42 pm

Κατοπιν διαζυγιου της αδερφη μου και εφοσον περασε η συντηρηση του ΝGV 1.6 3D στην ευθυνη μου καθως επισης ειμαι και μελος του YARISCLUB ειπα τι διαολο δεν θα υπαρχει κατι αναλογο και για τα VITARA????.Σας εψαξα και σας :D :D :D :D
vavis 1.3 veroia
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Τρί Ιαν 11, 2011 9:11 pm
cb: Όχι
Name: Ιωαννης10

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό Lefkoulis » Τετ Νοέμ 23, 2011 7:11 pm

Ειχα δουλια στη Κορινθο και ειδα ενα τερας!!! :shock: Ηταν του Taxidriver, του αφησα το τηλ. μου στο υαλοκαθαριστηρα, (Εψαχνα εκεινο το καιρο να το σηκωσο το Lefkoyli) και αφου το ειδε και χαρηκε τοσο πολυ που δεν ηταν τελικα κλειση της αστυνομιας :lol: ... με πηρε τηλ εκεινο το βραδη και the rest is history! :wink:
What the world does not give to man... man must create!

-Κωστας-
Άβαταρ μέλους
Lefkoulis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: Κυρ Απρ 11, 2010 3:20 pm
Τοποθεσία: Αργος
Λάστιχα: Dynapro AT-M (RF10)
Διάσταση ελαστικών: 215/80/15
Suspension: Calmini+Mad+KYB+Bits
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καναδός
Name: Κωνσταντίνος

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Τετ Νοέμ 23, 2011 7:16 pm

Εγώ όταν ήμουν μικρός, ήμουνα Ignis 4x4 :D . Μου άρεσε το off road, αλλά ήτανε δύσκολο. Συνέχεια με σπρώχνανε, με τραβούσανε και άλλα τέτοια, κάτι άλλοι φίλοι που ήταν μεγαλύτερα παιδιά από εμένα και με κοροιδευανε συχνά πυκνά :crying-yellow: :crying-yellow:, και έτσι και εγώ πήγαινα μόνος μου και παρακαλούσα το Θεό :pray: :pray: να μεγαλώσω γρήγορα.
Από τότε που έγινα 3 χρονών πήγαινα 2-3 φορές το χρόνο στο σπίτι μου (Personal Best στον Αλιμο) και κοίταζα τα μεγαλύτερα αδελφάκια μου (GV), τα χαλβάδιαζα :drool: , τους μιλούσα αλλά δεν με κάνανε παρέα. Και έτσι και εγώ για να μην νιώθω μόνος διάβαζα που και που στο internet τα κατορθώματά τους και τις ιδιαιτερότητές τους, αλλά δεν συμμετείχα γιατί όπως είπα ήμουν ένα ταπεινό Ignis.
Οταν μεγάλωσα και έγινα 5 χρονών, ξαναπήγα στο σπίτι μου (όχι στο πατρικό αλλά στο Γέρακα) και τους είπα φτάνει πια, Θέλω να μου δώσετε καινούρια ρουχαλάκια. Και αυτοί μου τα άλλαξαν όλα, μόνο το S μπροστά στη μάσκα μου άφησαν ίδιο, και έτσι έγινα New Grand Vitara. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Και αμέσως γράφτηκα και στο σχολείο εδώ, με τους συνομήλικούς μου :banana-jumprope: :banana-dance: :banana-guitar:
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Πως μάθατε για εμάς?

Δημοσίευσηαπό Mastergunner » Τετ Νοέμ 23, 2011 7:30 pm

Εγω ασχολήθικα πρόσφατα -κάνα δυο χρόνια- με τα suzuki.Αγοράζοντας το vitara εψαχνα κάτι εξειδηκευμένο και γράφτικα εδώ...
Κλείσε μέσα σου την Ελλάδα και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο

Ένας για Ολους και Όλοι για Έναν (Vitara Club)
Άβαταρ μέλους
Mastergunner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 am
Τοποθεσία: Βροντάδος ΧΙΟΣ
Λάστιχα: FULDA TRAMP 4x4
Suspension: Calmini 3''/OΜΕ
cb: Όχι
Name: Γιώργος

Επόμενο

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
Nikola Tenv Παρ Μαρ 22, 2024 9:19 pm καλησπέρα , καλό τριήμερο και καλές εξορμήσεις στους ...τυχερούς!
arahova Παρ Μαρ 22, 2024 11:38 am Καλημέρα σε όλους και καλό 4ήμερο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες