Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023

Μεγάλες Ορεινές Διασχίσεις που κράτησαν από 4 ημέρες και άνω

Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023

Δημοσίευσηαπό Σταύρος 4x4 » Κυρ Ιουν 09, 2024 6:46 pm

Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023. Όλα όσα έγιναν θα τα δείτε.
GRAND VITARA 2.0 - (2005) (Power Winch PW 12000PS SR)
...Μακριά απο τον χρόνο, μέσα στην φύση...

''Ο κόσμος είναι ένα βιβλίο. Όσοι δεν ταξιδεύουν διαβάζουν μόνο μια σελίδα του''

ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Άβαταρ μέλους
Σταύρος 4x4
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 6381
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2012 11:56 pm
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Ασπρονέρι Διδυμότειχου - Ζευγολατιό Μεσσηνίας
Λάστιχα: Malatesta Kobra - GRABBER
Διάσταση ελαστικών: 235/70/16
Suspension: Bilstein - DOBINSONS
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Μεσοέλατος και Μεσοπέλαγος
Name: Σταύρος

Re: Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023

Δημοσίευσηαπό costantts » Κυρ Ιουν 09, 2024 11:03 pm

:D :D :D :clap: :clap: :clap:
Μόλις βρήκα όλες τις απαντήσεις, αμέσως άλλαξαν όλες οι ερωτήσεις.
Άβαταρ μέλους
costantts
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2013 9:54 pm
Τοποθεσία: Παλλήνη Αττικής
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: MAD/KYB/αποστ/+4,5
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Κώστας

Re: Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Δευτ Ιουν 10, 2024 2:09 pm

:text-bravo:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 37958
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: Καλοκαιρινή Ορεινή διάσχιση 2023

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Δευτ Ιουν 17, 2024 9:29 pm

Ωραιος ο Σταυρος :clap: :clap: :clap: .
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7402
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: General Grabber
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΕΛΑΤΗΡΙΩΝ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ


Επιστροφή στο Ορεινές Διασχίσεις με το Vitaraclub

ΣΤΑΥΡΟΣ Τρί Ιουν 18, 2024 8:10 pm Φίλε Κωνσταντίνε suzukivitara50 καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
suzukivitara50 Τρί Ιουν 18, 2024 8:01 pm Καλησπερα απο ΑΙΓΙΟ
Nikola Tenv Τρί Ιουν 18, 2024 1:23 pm Καλησπέρα απο Θεσσαλονίκη
arahova Τρί Ιουν 18, 2024 11:14 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Ιουν 18, 2024 6:24 am Καλημέρα σας.
KonKalamata Δευτ Ιουν 17, 2024 9:28 pm Καλησπέρα...
arahova Δευτ Ιουν 17, 2024 9:46 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Ιουν 17, 2024 6:10 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
arahova Κυρ Ιουν 16, 2024 9:53 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Ιουν 16, 2024 7:14 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Ιουν 15, 2024 10:43 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Σάβ Ιουν 15, 2024 7:11 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Ιουν 14, 2024 10:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιουν 14, 2024 6:18 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Ιουν 13, 2024 10:45 am Καλημέρα σε όλους.
LEMON Πέμ Ιουν 13, 2024 8:14 am Καλημέρα πουλάκια μου
antonis1627 Πέμ Ιουν 13, 2024 6:09 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Ιουν 12, 2024 11:18 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Ιουν 12, 2024 6:27 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Τρί Ιουν 11, 2024 12:53 pm ΑύριοΤετάρτη 12 Ιουνίου πάμε για καφεδάκι στην
arahova Τρί Ιουν 11, 2024 10:20 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Ιουν 11, 2024 6:05 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Ιουν 10, 2024 12:24 pm Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Ιουν 10, 2024 6:27 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
arahova Κυρ Ιουν 09, 2024 10:53 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης