Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Εδώ λέμε ότι μας κατέβει και δεν έχει θέση αλλού

Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό A7PILOT » Πέμ Αύγ 31, 2023 2:11 pm

Τόνι, δεν τους είπες όμως ότι εκεί που ανέβηκες, οι ντόπιοι είχανε πάει με τετρακίνητα αγροτικά την προηγούμενη μέρα και φοβήθηκαν να ανέβουν... Και μετά τρεις μέρες που κατεβήκαμε με κοίταγαν σαν ούφο.... Αυτά για κάποιους ντεμέκ offroadάκηδες που αμφισβήτησαν τις ικανότητες του Τόνι με το αυτοκίνητό του...
Επειδή φυσικά δεν φαίνεται τι πραγματικά ανέβηκες, σας ενημερώνω ότι για την εμπειρία μου ήτανε 7 σε κλίμακα του 10 με το δικό μου GV, ενώ για το φτιαγμένο pajero του Καρασαββίδη ήταν στην κλίμακα 3....
Ελπίζω να με καταλαβαίνουν και αυτοί που έχουν δικίνητα NV, αλλά έχουν άποψη...!!!!
Στην επόμενη λοιπόν, γεροί να είμαστε, στην Πελοπόννησο...
Άβαταρ μέλους
A7PILOT
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 19, 2009 12:51 am
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Λάστιχα: MAXXIS AT WARM DRIVE-G015
Διάσταση ελαστικών: 215 & 225/70/16
Suspension: MAD / OME +4cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: A7PILOT
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Πέμ Αύγ 31, 2023 2:39 pm

Πιλότε θα μας κάνεις το θέμα φλαμπέ και θα σβήνουμε φωτιές! Προσοχή στο πως γράφουμε, πάνω στην κάψα μας :!:

A7PILOT έγραψε:.... Αυτά για κάποιους ντεμέκ offroadάκηδες που αμφισβήτησαν τις ικανότητες του Τόνι με το αυτοκίνητό του...

Χαρακτηρισμοί τύπου ντεμέκ οφφροαντάκιδες, σίγουρα δεν αρμόζουν εδώ και θαρρώ το γνωρίζεις. Το τί όχημα έχει ο καθένας, πού θέλει να το πηγαίνει και αν το πηγαίνει και πως θέλει να του συμπεριφέρεται, είναι δικό του και μόνο θέμα.
Εάν εγώ έχω τα φράγκα να πάρω Rubikon, να του πετάξω 100k πάνω σε βελτιωτικά και το πάω μέχρι τον χωματόδρομο του σπιτιού μου, είναι δικό μου και μόνο θέμα και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος.

Οι ικανότητες του οχήματος που διαθέτει ο Τόνι, μπορούν να αποτυπωθούν στα βίντεο, τις εκδρομές και τις φωτογραφίες που υπάρχουν στον χώρο μας.
Πλάκες και χαβαλέδες μεταξύ GV και NVακιδων, από την στιγμή που είναι αποδεκτή και από τις 2 μεριές, την αφήνουμε, μέχρι να καταλάβω ότι κάποιος "χαλιέται".

A7PILOT έγραψε:Ελπίζω να με καταλαβαίνουν και αυτοί που έχουν δικίνητα NV, αλλά έχουν άποψη...!!!!

Δεν γνωρίζω πραγματικά σε ποιον αναφέρεσαι, αλλά το σχόλιο σου, μάλλον το έγραψες πάνω στην φούρια σου. Δεν νομίζω ότι αν το ξανασκεφτόσουν θα έγραφες κάτι τέτοιο. Δεν σε χαρακτηρίζει σαν A7Pilot αυτό το σχόλιο.
Εάν θέλεις μπορείς, ντόμπρα να μου πεις σε ποιον αναφέρεσαι και να μην κρύβεσαι πίσω από τελίτσες και 4 θαυμαστικά, ώστε να κάνουμε κανονικό διάλογο και όχι εικασίες.

A7PILOT έγραψε:Στην επόμενη λοιπόν, γεροί να είμαστε, στην Πελοπόννησο...

Πελοπόννησος είναι εξαιρετική, γύρισα το καλοκαίρι μέρος της και ξετρελάθηκα, για ακόμα μια φορά!

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Raptorian
Άβαταρ μέλους
nick_89
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 21803
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Λάστιχα: General Grabber AT
Διάσταση ελαστικών: 285/70/ R17
Suspension: Fox Racing
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Scotsman
Name: Νίκος

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό A7PILOT » Πέμ Αύγ 31, 2023 4:15 pm

Nick, Μη με ρωτάς τέτοια πράγματα... Και ξέρεις ότι εγώ ποτέ δεν κρύβομαι απο το 2009 που γνωριστήκαμε...
Προσπάθησα να είμαι ενωτικός σε μία ανάρτηση που κλειδώθηκε , και κάποιος, εκτιμώ νεαρός στην οικογένεια, είχε το θράσος να με χλευάσει ... δεν έδωσα συνέχεια προς χάριν της οικογένειας.... Ενημερώθηκα όμως ότι αυτός που τα έγραψε και με αμφισβήτησε εκεί στη διάσχιση, δεν ξέρω ποιος ούτε με ενδιαφέρει να το ψάξω γιατί την έσβησε την ανάρτηση του, δεν έχει καν τετρακίνητο ΝV....
Άβαταρ μέλους
A7PILOT
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 19, 2009 12:51 am
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Λάστιχα: MAXXIS AT WARM DRIVE-G015
Διάσταση ελαστικών: 215 & 225/70/16
Suspension: MAD / OME +4cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: A7PILOT
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό Dim77 » Πέμ Αύγ 31, 2023 5:02 pm

Τι σημαίνει ''ντεμεκ'' ρε παιδιά; :mrgreen:
Dim77
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: Τρί Δεκ 15, 2020 6:15 pm
Λάστιχα: Goodyear Vector Gen3
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: Eibach pro lift
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Πέμ Αύγ 31, 2023 5:03 pm

Προς χάριν της οικογένειας και της ενότητας επιβάλλεται να μιλάμε συγκεκριμένα και όχι με γρίφους.
Παρακαλώ να αναφερθεί το μέλος που με θράσος χλεύασε άλλο/άλλα μέλος/μέλη και στην συνέχεια έσβησε την ανάρτησή του. Τέτοιες συμπεριφορές δεν βοηθάνε και πρέπει να επισημαίνονται :!:
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Λάστιχα: G015
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: KYB-MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Νο.1 NV του VC
Name: Μήτσος

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό Moody_AL » Πέμ Αύγ 31, 2023 5:52 pm

Dim77 έγραψε:Τι σημαίνει ''ντεμεκ'' ρε παιδιά; :mrgreen:


"Και καλα"
New Suzuki Vitara FL 1.0 BoosterJet FWD Automatic GL+
Άβαταρ μέλους
Moody_AL
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: Τρί Ιαν 12, 2021 5:28 pm
Λάστιχα: Cooper Discoverer ATT
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: +2.5 Eibach Pro Lift
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Αν είχε τετρακίνητο θα ήταν ο Tony.
Name: Αλέξανδρος

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Πέμ Αύγ 31, 2023 9:44 pm

Επειδή έχει δημιουργηθεί θέμα, πράγματα αιωρούνται στον αέρα και λέγονται χαρακτηρισμοί από μέλος σε μέλος, θα τα ξεκαθαρίσουμε αμέσως.
Ανοίγω και νέο θέμα και ας μην ταιριάζει απόλυτα στην Γενική συζήτηση.

Θέλω πάντα όλα τα μέλη να νιώθουν όμορφα, όταν μπαίνουν στον χώρο αυτό και να μην υπάρχει αμυντική συμπεριφορά.

Δέχομαι πως δημιουργούνται παρέες πιο συσπειρωμένες, αλλά παρέα η οποία θα ενεργεί ενάντια σε άλλα μέλη, θα αποχωρούν από το vitaraclub. Νομίζω όλοι θυμούνται τί κατάληξη είχε αντίστοιχη συμπεριφορά στο παρελθόν.
Από το 2008, όλοι μαζί, σκαλίζουμε αυτόν τον χώρο με τα καλύτερα μέλη. Ανόητες συμπεριφορές, καλώς ή κακώς έφυγαν από μόνες τους, όταν είδαν ότι δεν υπάρχει τόπος για ... κατινιές.

Θα λυθεί λοιπόν το θέμα αυτής της εκδρομής τις επόμενες μέρες και θα βρούμε όλοι ή την παρεξήγηση ή την κακόβουλη κίνηση.

Υπάρχει κατηγορία από μέρους σου, ότι κάποιος νεαρός στην οικογένεια με 2κίνητο NV, σε χλεύασε. Μετά έσβησε την ανάρτησή του για να μην την δεις ή κάτι τέτοιο.
A7PILOT έγραψε:Προσπάθησα να είμαι ενωτικός σε μία ανάρτηση που κλειδώθηκε , και κάποιος, εκτιμώ νεαρός στην οικογένεια, είχε το θράσος να με χλευάσει...


Για αρχή η ανάρτηση κλειδώθηκε επειδή όταν μπαίνουν κάποιοι κανόνες πρέπει να τηρούνται. Εγώ βλέπω στο κλειδωμένο ότι μέλος της ΟΔΣ κάνει έμμεση παρατήρηση και μετά ο
Τονυ Λουκ (Ήταν και ΟΔΣ τότε)
Tony Louk έγραψε:Κάθε κανόνας έχει και εξαιρέσεις... :lol: :lol: :lol:

Σταύρος 4χ4
Σταύρος 4x4 έγραψε:Γιατι δεν λες οτι έβαλες αργα ;-) :?:

Σιαλ
SIAL έγραψε:Τονυ και μόνο Τόνυ γιατί ...... όπως και στην AMSTEL .... έτσι μας αρέσει!!! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


χλευάζουν με ειρωνικά σχόλια, τον ΜήτσοΣΤΡ. Δεν με νοιάζει εάν ο ΣΤΡ την δεδομένη στιγμή ήταν mod, ή μέλος ή ο θεός ο ίδιος.
Με νοιάζει που ενώ, και οι 3 είναι αρκετά παλιά μέλη, ξέροντας όλους τους κανόνες τους γράφουν στα @@ τους, και πέραν αυτού, αντί να είναι λίγο σωστοί και να πουν "Συγνώμη μ@λακία μας", έχουν και υφάκι ντεμέκ αντρουά και δεν τρέχει τίποτα.

Συνεχίζουμε...
A7PILOT έγραψε:Ενημερώθηκα όμως ότι αυτός που τα έγραψε και με αμφισβήτησε εκεί στη διάσχιση, δεν ξέρω ποιος ούτε με ενδιαφέρει να το ψάξω γιατί την έσβησε την ανάρτηση του, δεν έχει καν τετρακίνητο ΝV....

Ο κύριος που σε ενημέρωσε λοιπόν, θα θυμάται ακριβώς ποιος σε αμφισβήτησε και τί έγραψε. Από την στιγμή που αναφέρεις πως δεν έχει 4κινητο NV (πάλι με πολλές τελίτσες στο τέλος), σίγουρα θα ξέρεις και ποιος είναι.

Γράφεις την γνώμη σου 21 Ιουλίου 2023, 20:22
:arrow: :arrow: Στην εικόνα, μπορείς να δεις τί επεξεργασία έγινε και από ποιον εκείνες τις ημέρες. Εάν ξέρεις και ποια ημέρα κάποιος σε χλεύασε και μετά έσβησε την δημοσίευσή του, παρακαλώ να με ενημερώσεις ώστε να το βρω.
ασδφ.png
(36.05 KiB) Δεν έχει μεταφορτωθεί ακόμη


Θα σε παρακαλούσα, είτε εδώ, είτε με προσωπικό μήνυμα, να με ενημερώσεις για το μέλος που σε χλεύασε. Εάν δεν το θυμάσαι, ρώτα αυτόν που σου το είπε.

Αφήνεις ανοιχτές υπόνοιες και συκοφαντίες για το μέλος mitsosstr636r, οπότε θα πρέπει να ξεκαθαρίσεις την θέση σου, το συντομότερο, παρακαλώ πολύ. :!:

Έχω πει και στο παρελθόν, άλλο η παρέα, άλλο οι φιλίες και άλλο να βάζουμε λόγια για να κάνουμε ζημιά. Όποιος προσπαθεί να χαλάσει το κλίμα που έχουμε εδώ ή κακολογήσει το κλαμπ μας, θα έχει και τις αντίστοιχες επιπτώσεις.

Ευχαριστώ πολύ και αναμένω μήνυμά σου.

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Raptorian
Άβαταρ μέλους
nick_89
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 21803
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Λάστιχα: General Grabber AT
Διάσταση ελαστικών: 285/70/ R17
Suspension: Fox Racing
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Scotsman
Name: Νίκος

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Πέμ Αύγ 31, 2023 10:20 pm

Τελικα δεν καταλαβα ποιος ειπε σε ποιον κλπ κλπ κλπ ...
Η πειτε η μην λετε τπτ και βρειτε τα με πμ/ τηλ/ σηματα καπνου :-|
-
-
ΥΓ.Επισης αν δεν ξερετε ποιος τα εκανε ρδουμπελο σας εχω την λυση !
Εγω βρε ,,,,ριξτε σε εμενα ,,,,συνηθως εγω φταιω για ολα ειναι γνωστο πλεον :lol: :lol: :lol:
-
ΥΓ2.Ειναι δυνατον να ασχολουμαστε ποιος αμφισβητησε ποιον;;;;

Το να πειραξει καποιος καποιον νμζ ειναι ανεκτο απο ολους και κανεις δεν παρεξηγιεται...
Εκει εξω ειναι η αρενα ,οποιος εχει τα χμμμ το δειχνει, τωρα τα μουπες σουπες :snooty:
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11415
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό Tony Louk » Παρ Σεπ 01, 2023 12:43 am

nick_89 έγραψε:...χλευάζουν με ειρωνικά σχόλια, τον ΜήτσοΣΤΡ. .... και να πουν "Συγνώμη μ@λακία μας", έχουν και υφάκι ντεμέκ αντρουά και δεν τρέχει τίποτα.

Καμμία χλεύη, κανένα ειρωνικό σχόλιο προς τον Μήτσο και κανένα άλλο, ΚΑΜΜΙΑ συγνώμη, ΚΑΜΜΙΑ μ@λακία, ΚΑΝΕΝΑ "υφάκι ντεμέκ αντρουά", αλλά σίγουρα κάτι τρέχει!!!

Η σιωπή μου (από δω και πέρα) προς απάντηση.....
NV 1.6 Diesel AllGrip GLX TCSS (Automatic)
Συν/χος Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ
Άβαταρ μέλους
Tony Louk
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9342
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 6:18 pm
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπού
Λάστιχα: Lat.cross/Malatesta Kobra
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17-215/65/16
Suspension: +4/5 cm (αποστ+λαστ)
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Name: Αντώνης

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Παρ Σεπ 01, 2023 8:40 am

Τόνυ προσπαθώ να ξεδιαλύνω ένα παράπονο ή κάποια παρεξήγηση την οποία ένιωσε ένα μέλος, ο Α7. Διότι όντως κάτι τρέχει.
Εάν από ότι έχουμε γράψει, εσύ έχεις να σχολιάσεις μόνον αυτό, τότε η σιωπή σου είναι η απάντηση που περίμενα.

Δεν μπορεί στην κουβέντα που έγινε στην κατασκήνωση, να μην υπόθηκε ποιος είναι αυτός με το 2κινητο NV, που χλεύασε τον Α7. Ο Α7 λέει ξεκάθαρα πως ενημερώθηκε. Μην μας τρελάνετε τελείως!
Ποιος διάολος είναι αυτός λοιπόν που χλεύασε, ώστε να έχει τις συνέπειες που αναλογούν.

Θέλετε να κάτσω να δω ποιοι έχουν 2κινητο και ποιοι έχουν γράψει στο θέμα της εκδρομής?
Γιατί το έχω κάνει ήδη και μόνο το STR έχει μιλήσει, αλλά πρώτον, δεν έχει χλευάσει κάποιον ούτε στο ποστ της εκδρομής, αλλά ούτε και στην περίοδο που είναι μέλος του vitaraclub, ούτε είναι τέτοιος ο χαρακτήρας του.
Και αν έκανε κάποια στιγμή κάποιο αστείο και ο άλλος δεν το δεχόταν, θα έχει τα @@ να πει, συγνώμη. Δεν θα κρυβόνταν πίσω από λέξεις και σιωπές.
Δεύτερον δεν έχει σχολιάσει τίποτα μετά από εσένα. Ούτε φαίνεται στα logs του forum, να έχει γίνει τέτοια κίνηση. Όχι μόνο από τον STR, αλλά δεν υπάρχει καμία απολύτως διαγραφή ποστ.

Και επειδή δεν μπορώ να παίζω άλλο το θεατράκι του παραλόγου, και ξέρω ποιοι είναι κότες και δεν πρόκειται να πουν το ποιος ξεφούρνισε τέτοια ψευδή χοντράδα απαιτώ μια εξήγηση για ποιο λόγο δημιουργήθηκε η φήμη ότι ο κάποιος (ΣΤΡ?) χλεύασε τον πιλότο.
Πού αποσκοπεί ένα τέτοιο ψέμα? Στον διασυρμό του κλαμπ, για ακόμα μια φορά? Να ενημερωθεί ο "κύριος" που φυτεύει λόγια, ότι έχουμε ζήσει και στο παρελθόν τέτοιες κωλοσυμπεριφορές και δεν πέρασαν.

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Περιμένω να δω ποιος έχει τα π@π@ να μου πει, τουλάχιστον τον λόγο :!:

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Raptorian
Άβαταρ μέλους
nick_89
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 21803
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Λάστιχα: General Grabber AT
Διάσταση ελαστικών: 285/70/ R17
Suspension: Fox Racing
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Scotsman
Name: Νίκος

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό A7PILOT » Παρ Σεπ 01, 2023 9:28 am

Κλείστε το το θέμα, εγώ έκανα λάθος ....
Sorry για την αναστάτωση που δημιούργησα...
Άβαταρ μέλους
A7PILOT
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 19, 2009 12:51 am
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Λάστιχα: MAXXIS AT WARM DRIVE-G015
Διάσταση ελαστικών: 215 & 225/70/16
Suspension: MAD / OME +4cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: A7PILOT
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Παρ Σεπ 01, 2023 9:37 am

A7PILOT έγραψε:Sorry για την αναστάτωση που δημιούργησα...


Δεν φαντάζεσαι πόσο μεγάλη αναστάτωση προκάλεσες (από το πουθενά :!: :!: :!: ) και πόσους ανθρώπους εξέθεσες με την χθεσινή στάση/δημοσίευσή σου.
Οι συμπεριφορές μας μπορεί να μην χαρακτηρίζουν το σύνολο της προσωπικότητάς μας αλλά παραμένουν ενδεικτικές της ποιότητάς μας σαν άτομα :!:
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Λάστιχα: G015
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: KYB-MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Νο.1 NV του VC
Name: Μήτσος

Re: Να ξεκαθαρίσουμε την παρεξήγηση.

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Παρ Σεπ 01, 2023 9:44 am

Το παρόν θέμα κλειδώνει, μετά το ποστ του Α7.

Θέλω να ξέρετε όλοι, πως όταν κάποιο μέλος θύγεται, δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεθεί λύση.
Απαγορεύεται κάποιος να χλευάσει, υποτιμίσει, κοροϊδέψει άλλο μέλος και να μην γίνει χαμός.

Όταν κάποιος καταλάβω και μου πει ότι κάποιο αστείο δεν του αρέσει, κόβεται εκεί. Άλλο χαβαλές γιατί είμαστε παρέα, άλλο η ενόχληση και ο εκνευρισμός που φέρνει ένας συνεχείς "χαβαλές".

Πραγματικά, δεν με απασχολεί να μείνουμε 10 άτομα στο vitaraclub. Αρκεί να είναι σπαθιά, όπως τόσα χρόνια.
Μπορεί ο καθένας να είναι σε δεκάδες ομάδες και να πηγαίνει δεκάδες βόλτες με άλλους, αλλά το vitaraclub.gr δεν θα το υποσκάπτει κανείς. Ούτε και κανένα μέλος του φυσικά!

Είμαστε ομάδα και εγώ για την ομάδα μου, κάνω πανικό.
:ngv: :oldgv: :vitarabounce: :granazovitaro:

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Raptorian
Άβαταρ μέλους
nick_89
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 21803
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Λάστιχα: General Grabber AT
Διάσταση ελαστικών: 285/70/ R17
Suspension: Fox Racing
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Scotsman
Name: Νίκος


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Διοματάρης Σάβ Απρ 27, 2024 8:29 am Καλημέρα σας κύριοι
antonis1627 Σάβ Απρ 27, 2024 6:56 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Παρ Απρ 26, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Απρ 25, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 25, 2024 6:02 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Απρ 24, 2024 10:03 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 9:55 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 6:20 am Καλημέρα σας.
SIAL Τρί Απρ 23, 2024 5:28 pm Καλησπέρες! Όμορφες εικόνες για όλο τον λαό ..... viewtopic.php?f=181&t=37434&p=941302#p941302
arahova Τρί Απρ 23, 2024 10:58 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 23, 2024 6:21 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Απρ 22, 2024 10:12 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2024 5:55 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 11:43 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
arahova Κυρ Απρ 21, 2024 11:26 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 7:22 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Απρ 20, 2024 10:22 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Σταύρος 4x4 Σάβ Απρ 20, 2024 10:08 am Καλημέρα και καλό ΣΚ :!:
antonis1627 Σάβ Απρ 20, 2024 6:29 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 19, 2024 9:50 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 19, 2024 5:46 am Καλημέρα σας
john maxx Πέμ Απρ 18, 2024 10:24 pm Καλησπέρα από Μάλτα
arahova Πέμ Απρ 18, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
ΣΤΑΥΡΟΣ Πέμ Απρ 18, 2024 8:16 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Πέμ Απρ 18, 2024 5:57 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες